Zhodnocení nemovitosti

Zhodnocení nemovitosti

Bazén: opravdový trumf při prodeji vašeho domu
I když se může počáteční investice do bazénu zdát na první pohled velká, dokáže významně zvýšit hodnotu vaší nemovitosti. 

Bazén již není považován za luxus

Jestliže se dnes mluví o vile s bazénem, nevyvstane nám před očima obraz luxusu vyhrazeného jen pro několik vyvolených na Azurovém pobřeží. Za posledních deset let se bazén velmi rozšířil, všichni o něm sní a tento sen je dostupný a realizovatelný! 

 

Vila s bazénem na prodej

Dům s bazénem se prodává lépe a snadněji než dům bez bazénu. Bazén se tedy stává nespornou výhodou při hledání kupce. Přináší totiž dodatečný obytný prostor, atmosféru prázdnin a pohodlí pro celou rodinu. Pokud jste věnovali odpovídající péči nejen ošetřování a technické údržbě, ale také uspořádání pro vytvoření krásného a praktického prostoru, pak jste udělali vše pro to, abyste zvýšili hodnotu vašeho domu.

 

Obchodní hodnota

Bazén přidává 5 až 20 % k obchodní hodnotě vašeho domu. Při prodeji vašeho domu tedy toto zvýšení ceny pokryje snadno náklady na vybudování a údržbu bazénu. Drobná rada při prohlídkách: Nemějte bazén zazimovaný, protože modrá a křišťálově čistá voda možného kupce snadněji okouzlí! Ještě stále váháte?